Rychlá poptávka

CZ

 
CZ
 
SK
 

Automatizace domácnosti od Somfy

 

Pohodlí, bezpečí a úspora energií doslova pod palcem.

 

 

Ovládání domu pod palcem

 

Pozvěte do svého domova užitečného pomocníka od Somfy, který vám bude pomáhat v každodenním životě. Představujeme vám systémy TaHoma® a Connexoon, které vám zvýší pohodlí, bezpečí i úspory na vytápění. Svou domácnost můžete hravě ovládat svým chytrým telefonem a sérií předem nastavených scénářů.


Instalace a servis výrobků Somfy je pro nás samozřejmostí


Jak automatizace domácnosti funguje?

 

V automatizované domácnosti můžete díky napojení na systém automatizace TaHoma® nebo Connexoon snadno ovládat po celém domě žaluzie, rolety, markýzy, ale i osvětlení, vjezdové brány a garážová vrata.

 

Automatizovanou domácnost ovládáte pohodlně ze svého telefonu.

 

Systém TaHoma®

 

TaHoma® je komplexní systém automatizace domácnosti. Bezpečí zaručuje zpětná vazba a podpora zabezpečení celého objektu. Díky předem nastaveným scénářům se budou rolety a žaluzie v celém vašem domě samy ovládat na vaše přání. Například se ráno vytáhnou, aby vpustily sluneční paprsky, večer zatáhnou před nezvanými pohledy zvenčí.

 

Druhá verze TaHomy svým vzhledem nenaruší interiér vašeho domu.

 

Zjistěte o systému TaHoma® více, nebo nás v případě zájmu rovnou kontaktujte.

 

Systém Connexoon

 

Systém Connexoon funguje na principu tří aplikací pro váš chytrý telefon. Záleží jen na vás, jestli si zvolíte jen jednu, nebo kombinaci dvou. Každá z aplikací se stará o jinou část vašeho domova - o stínění Connexoon Window, vrata a brány ovládá Connexoon Access a terasu budete mít pod palcem pomocí Connexoon Terrace.

 

Ovládání je stejně snadné jako u systému TaHoma®.

 

Zjistěte o systému Connexoon více, nebo nás v případě zájmu rovnou kontaktujte.

 


Connexoon je ideálním řešením, pokud chcete pro začátek ovládat např. jen stínění.

 

Somfy ONE

 

Nenechte si ujít novinku Somfy ONE pro pohodlné, a přitom dokonalé zabezpečení vaší domácnosti! Tato první kamera s integrovanou sirénou a pohybovým senzorem vás určitě nadchne.

 

 

Jsme zde pro vás!

 

Zajímá vás víc? Přejete si více informací o jednotlivých systémech nebo se chcete informovat, jak může vaše automatizovaná domácnost vypadat? Poradíme vám!

 

 

 
 
 
 
 

žaluzie, rolety, markýzy, sítě proti hmyzu

  PROFIFLEX s.r.o., Lipůvka 525 | 679 22 Lipůvka | Česká republika
Tel.: +420 547 723 090, E-mail: brno@profiflex.cz
   

 

© Copyright 2019 SERVIS CLIMAX, a.s.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu SERVIS CLIMAX, a.s. zakázáno.