Originální a účelné stínění představují venkovní žaluzie


Ať už potřebujete jednoduchým a vkusným způsobem regulovat sluneční záření v místnosti bez použití látkových závěsů, nebo si chcete originálně ozdobit a zabezpečit rekreační objekt, jedinečnou volbou jsou venkovní žaluzie. Výhody žaluzií spočívají v jednoduché instalaci, snadné obsluze a ošetřování a zároveň v jejich praktickém využití. Venkovní žaluzie totiž slouží jak k plynulé regulaci slunečního záření, tak současně brání přehřívání místností. Tím, že si venkovní žaluzie nainstalujete před okna nebo prosklené výlohy, dovedete účinně tepelně ochránit jednotlivé objekty. Pokud jsou žaluzie zatažené, odrážejí sluneční paprsky, které tak neproniknou dovnitř budovy. Především během parného léta pocítíte úlevný chládek v místnosti, která má před okny zatažené žaluzie. Dalším pozitivem venkovních žaluzií je to, že místnosti můžete větrat i při zatažených stínidlech. Což vám žádný jiný stínící prvek neumožní.

 

Díky variabilitě žaluzií a jejich lamel si můžete sami regulovat intenzitu slunečního záření v místnosti. Během prudkého poledního slunce není nic úlevnějšího, než si do místnosti pustit opravdu pouze potřebné množství světla. Společnost Profiflex dodává venkovní žaluzie s pěti typy lamel ve 25 barevných kombinacích. Záleží na vašem vkusu, jakou barvu žaluzií si zvolíte a která varianta lamel pro vás bude nejefektivnější. Podle potřeby a hlavně velikosti skleněné plochy si můžete vybrat žaluzie, které po vytažení vytvoří opravdu malý nábal.

 

K dispozici jsou i žaluzie pro malá okna. Velice populární jsou žaluzie se zesílenými lamelami, které jsou naklápěny a vytahovány v celokovovém systému skrytému ve vodících lištách. Některé žaluzie mají lamely opatřené těsněním pro účelné, tiché dovření. Dodáváme rovněž venkovní žaluzie s lamelami, jež mají zahnuté okraje pro celkovou stabilitu žaluzií. Tyto typy se zase hodí pro zastínění větších skleněných ploch. Vyberte si z našeho vzorkovníku, kde jsou vystaveny všechny prodávané žaluzie včetně podrobného technologického popisu.